לקוחות מספרים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לורן מספרת

 

החלטתי לקנות לעצמי תיק. זאת לא קנייה פשוטה עבורי: כשעבדתי בתעשיית ההייטק הייתי זקוקה לתיק מאוד קטן בכדי שייכנס למגירה אני חשה שקנייה של תיק חדש בגודל נורמלי בכסף שהרווחתי מהעסק שלי שאני נהניית  לעבוד בו (לורן היא תומכת לידה ורפלקסולוגית ומטפלת בנשים‏ ב-‏מגע ומעגל - רפלקסולוגיה בשילוב ריקודי בטן וארומתרפיה‏ ) זה עבורי מעין אקט של שיחרור עצמי. קניתי תיק מאוד יפה ופונקציונאלי (שחור ושמנת שילוב של עור ובד, למ.)  מליקה מיה. מאוד שמחתי בתיק אבל דאגתי קצת בקשו לתעודת הזהות שלי כי לא היה לי כיס נפרד עם רוכסן עבורה. התקשרתי ללאה והיא הוסיפה בשמחה תא כזה לבקשתי ולא הסכימה לקבל תשלום על העבודה הנוספת – היא רק רצתה שאהיה לגמרי מרוצה, ואני בהחלט מרוצה!

 

גילה מספרת

 

 

 . לאה יקרה, תודה על נרתיק מקסים לכרטיסי הביקור. כל כך כיף לשלוף כרטיס בצורה מסודרת מנרתיק מושקע. המון תודה ושבוע נפלא

(גילה היא רפלקסולוגית בשיטה הקואורדינטיבית)

 

 

מיכל מספרת

 

הייתי היום עם הבת שלי אצל לאה. בתי, בת 20 התעלפה מהיופי, הסגנון. האמת? שלאה עושה תיקים מאוד מאוד מיוחדים ומתאימים גם לצעירות (ל-י"ב- טקס סיום שנת הלימודים) וגם למבוגרות יותר. יצאנו מלאה עם תיק מהמם! (מיכל היא מאמנת לקשיי קשב וריכוז)

 

 

סיפור סינדרלה #2 המקוצרת, או הסיפור של יעל

 

הערב בשעה 22:00 נזכרתי שאין לי תיק לכנס מחר! יש לי אחד ישן ומעפן... מה עושים?? ציד הרמתי טלפון ללאה פסי אבן (בתפקיד הפיה הטובה) וקבענו אצלה בבית שעה בלבד לפני חצות! התנעתי את הדלעת ונפגשנו בסטודיו הפלאים... כיאה לסינדרלה  אמיתית הבאתי אתי כמובן נעל (אחרת איך נתאים את הצבע? כאילו דא! והופ! קסם! יש לי תיק ולא סתם תיק! אז מה בסך הכל צריכה מרפאה בעיסוק שנוסעת לכנס ברכבת? ספר ותיק מדליק! תודה לך לאה הפיה הטובה! אני מוכנה לנשף (...הנסיך יסתדר יומיים עם שני ילדים, קיטנות, חוגים, כלים וכל השאר). (יעל היא מרפאה בעיסוק  לילדים בסביבה הטבעית)

 

 

© LIKA MIA, Leather Design all rights reserved