על עצמי

 

שמי לאה פסי אבן, נשואה ואם לארבעה, שני בנים ושתי בנות. נולדתי וגדלתי בתל אביב. כל חיי עסקתי ביצירה ציור, עיצוב תכשיטים, עיצוב בעץ  ועוד, אך תמיד כתחביב. (עבדתי שנים רבות כמדענית חוקרת במדעי החיים, ולאחר מכן באדמיניסטרציה בכירה בכנסת  ובממשלה) שילוב היצירתיות שלי עם האפשרות להגשים חלומות של נשים אחרות נותן לי הרבה שמחה. אני מתבוננת ולומדת את הנשים שסביבי, חוקרת את צרכיהן, אהבותיהן והעדפותיהן ובמיוחד אוהבת להקשיב  לרצונותיהן ולתרגם אותם לתיקים מיוחדים אלגנטיים ויפים וכמובן שימושיים.

למדתי עיצוב אתרי אינטרנט, סטיילינג ולאחרונה למדתי  עיצוב תיקי עור בגילדה ת"א ונכבשתי בקסם. העור מופיע בעיבודים שונים, יריעת עור חדשה הוא כמו דף חלק, המרקם מכתיב מה ניתן לעשות ממנו, תיק ערב, ארנק, או תיק גדול או אולי תכשיט בשילוב עור.  מה  שהכי  נחמד,  המוצר המוגמר  תמיד יפתיע  ולא יהיה בדיוק כמתוכנן, לעור יש תכונות משלו  שיוסיפו לעיצוב את הטוויסט המיוחד!

 

 על ליקה מיה

 

כשהתחלתי את הכיוון החדש בחיי כמעצבת תיקי עור, רציתי לייסד מותג משלי. הרבה סגנונות אהובים עלי, אני שואבת השראה מהצעירות במשפחה, מאופנת הרחוב וממעצבים גדולים בעולם. כל דבר בעולם הסובב אותנו מהווה עבורי השראה, הפרחים בגינה, חיוכה של בתי, צבעי הטבע המשתנים עם עונות השנה, בקיצור כל הסובב אותי מהווה בשבילי מגרש משחקים ענקי שממנו אני בוחרת את פלטת הצבעים, הטקסטורות והצורות שבסופו של דבר מעובדים אצלי בראש לקולקציה חדשה.

התחלתי בתצוגה בבית פתוח לאומנים בעירי מודיעין וזאת הייתה הפעם הראשונה בה נחשפו העיצובים שלי בפני הקהל הרחב. התגובות המפרגנות שקיבלתי ואף מספר מכירות שהיו, עודדו אותי להקים את העסק. זאת הייתה גם הפעם הראשונה ששמעתי מאנשים שהעיצובים שלי מזכירים להם תיקים כמו פעם ואז הבנתי שסגנון הוינטאג' שתמיד אהבתי  מתבטא בתיקים שלי. אני קוראת לו

New Vintage Design,   שילוב של יופי מהעבר עם נוחות ושיק של היום.

 

מוזמנים להכנס לחנות ולהתרשם, אני פתוחה גם להזמנות מיוחדות אנא צרו קשר 052-3808358

 

© LIKA MIA, Leather Design all rights reserved